Енергоефективне зовнішнє освітлення

Впровадження енергоефективного зовнішнього освітлення є не лише кроком у напрямку скорочення світових викидів парникових газів, але шляхом до енергоефективності. Енергоефективне зовнішнє освітлення дозволяє скоротити енергоспоживання більш ніж на 60%. Відповідне енергоефективне обладнання дає приємний колір світла.

Зовнішнє освітлення поділяється на такі категорії: вуличне освітлення; вуличне освітлення за допомогою сонячних фотоелектричних систем, освітлення під кутом від 45° до 120°; освітлення тунелів; рекламних щитів. Для кожної з цих категорій використовується різна технологія освітлення:

  • Скріплені в обійму модулі - представляють капсульовані світлодіодні модулі. Застосування цієї технології дозволяє перейти від традиційних ламп розжарювання до світлодіодних;
  • Len - системи  – кожний пучок світлодіодів покритий окремою лінзою. Переваги: хороший розподіл світла і контроль термальних параметрів світлодіодів;
  • Технологія лінз та рефлекторів – це нова технологія, коли кожний світлодіод за допомогою відповідних лінз та рефлекторів рівномірно освітлює всю вулицю.

Зовнішнє освітлення за допомогою сонячних фотоелектричних систем є прикладом найновітнішої технології. Вона дозволяє поєднати світлодіоди з сонячними фотоелементами. Переваги: зручність при встановленні та обслуговуванні; екологічно дружня; надпотужна і високоефективна; вартість впродовж життєвого циклу становить лише 20% від існуючих технологій зовнішнього освітлення.

Нижче наведено посилання на веб-сайти, де можна отримати додаткову інформацію: